Poplar Tunes


Go to content

Are You Sincere

GECOVERD DOOR ELVIS

are you sincere
be mine tonight


recording date elvis: Monday 24 september 1973;studio
first release: on audio album raised on rock/for ol' times sake ( october 1973 )
label: rca victor
catalog number: apl1 0388




originally by: Andy Williams

recording date: january 1958
originally written by: wayne p. walker
catalognumber: 1340
label: cadence

Real name: Howard Andrew Williams
Born: December 3, 1927
Country: United States



Wayne Walker nam waarschijnlijk zijn eigen compositie "Are You Sincere" op in 1957, maar dan alleen als demo (met dank aan zijn dochter voor het verstrekken van deze informatie). Het nummer werd doorgegeven aan Andy Williams, die er het volgende jaar een grote hit mee had op het Cadence Records-label (Cadence 1340). Het werd Walkers meest geregistreerde nummer.
Elvis speelde al in december 1958 met deze titel. Een thuisopname van hem die verschillende lnes van "Are You Sincere" zong tijdens zijn verblijf in het Hotel Grunewald in Bad Nauheim, Duitsland (onofficiŽle release, "The German Home Recordings, Vol III"), maar hij wachtte toen bijna vijftien jaar voordat hij een officiŽle opname van het nummer maakte.

betaald

$ 19,00

Ä 13,34




Back to content | Back to main menu